PowerDVD

18

Multimedya kütüphaneniz için en iyi uygulama

4.0

2

2.3M

Rate this App

The PowerDVD, uygulaması herhangi bir multimedya dosyasını yeniden oynatmak için tam bir çözüm getirmesinden tutun da DVDleri çalmak için en çok kullanılan araç olmaya kadar bir çok özelliğe sahiptir.

Program, kütüphanenizdeki videoları, filmleri ya da TV şovlarını, müzikleri ve resimleri organize etmek gibi her şeyi düzene sokmanıza yardımcı olur.

Kütüphaneden tüm klasörlerinizi etkili bir şekilde düzenleyebilirsiniz, mesela; DVD ve Blu-ray gibi dosyaları kapak resimlerini indirme, program kapatıldığında tekrar kaldığı yerden çalmaya başlatma ve hatta film ve dizi yorumlarına erişme gibi seçenekler de mevcuttur. İçerik kütüphanede listelendiğinde, etkili bir şekilde düzenlenebilir, takvim formatında ya da sanatçı, albüm ve şarkı bazında listelenebilir.

Video oynatma söz konusu olduğunda, program bu tarzdaki bir uygulamanın içermesi gereken neredeyse her seçeneğe sahiptir; yer imleri ekleme, ana ya da ikincil alt yazı ekleme, karaoke ayarları, 2D'den 3D formatına dönüştürme, listeyi karıştırma, tam ekran yapma, aygıtı her zaman listenin en başında tutma ya da her bir dosya için teknik bilgi içerme (video formatı, ses kanalları, kalan zaman vb.).

Cyberlink PowerDVD uygulaması ayrıca Cyberk Cloud diye adlandırılan bir özelliğe sahiptir ve bu özellik otomatik olarak fotoğrafları, videoları, müzikleri ve çalma listelerini cihazınızla eş zamanlamak için kullanılır. Yüklemek için herhangi bir dosyayı Cloud'a sürükleyebilir ve otomatik olarak dönüştürebilirsiniz.

Program ayrıca YouTube ve Vimeo gibi çevrim içi video portallarına erişim için kısayol içerir. Böylece, herhangi bir klibi direk olarak programdan izleyebilirsiniz ve hatta daha sonra bilgisayarınızın hafızasında kayıtlı olan videoları izlemek için kaydedebilirsiniz; ayrıca, çevrim içi olmadığınızda bile izleyebilirsiniz. Üstelik, video kalitesini ayarlayabilir ve videoyu 3D formatına dönüştürme seçeneğini aktive edebilirsiniz.
Kısıtlamalar

30 günlük tam fonksiyonel deneme sürümü

Uptodown X